Comenius projektas

Rugpjūčio 30d. mokyklos aktų salėje mokytojų bendruomenei buvo pristatytas Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projektas „Sveiki vaikai=Sveika Europa: žingsniai sveikos gyvensenos link“. Pristatymo metu buvo supažindinama su bendradarbiaujančiomis mokyklomis, projekto tikslais, uždaviniais ir veiklomis. Pristatyta projekto darbo grupė. Veikla bus finansuota iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Žengti pirmieji projekto įgyvendinimo žingsniai. Rugsėjo mėnesį mokiniai rinko projekto logotipą, o vėliau parengė pristatymą apie Lietuvą, mūsų miestą ir mokyklą.

Projekto darbo grupės narė Violeta Liuksienė sukūrė  tinklaraštį (BLOGą): http://kranto.blogas.lt/

Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Straipsnyje pateikta informacija atspindi dotacijos gavėjo, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.