Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla / Struktūra ir kontaktai/ KOMISIJOS IR DARBO GRUPĖS

Komisijos ir darbo grupės

 

 

 

Metodinė taryba

Metodinės tarybos pirmininkė Sonata Mineikienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė.

Metodinės veiklos koordinatorė — direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Petrošienė.

 

Nariai:

Lina Pilkaitienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;

Violeta Liuksienė informacinių technologijų vyresnioji mokytoja;

Danutė Elena Raudienė pradinių klasių mokytoja ekspertė;

Sonata Mineikienė anglų kalbos mokytoja metodininkė;

Vilma Žvinklienė anglų kalbos mokytoja metodininkė;

Giedrius Ratkus kūno kultūros mokytojas metodininkas;

Sniegena Brazauskienė biologijos vyresnioji mokytoja;

Vilma Triuškienė istorijos vyresnioji mokytoja.

 

Metodinės tarybos pasitarimai vyksta kiekvieno mėnesio pirmąjį ketvirtadienį.

........................................................................................................................................................................................................................................

 

Vaiko gerovės komisija (VKG)

Vaiko gerovės komisijos pirmininkė Virginija Butkuvienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

VGK pavaduotojaVioleta Petrošienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

SekretorėJanina Benetienė, raštinės vedėja.

 

Nariai:

Inga Rankelienė — direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Rima Rumbutienė — socialinė pedagogė metodininkė;

Renata Piaulokienė — socialinė pedagogė;

Raimunda Urbonavičienė — spec. pedagogė, logopedė metodininkė;

Simona Čeliauskaitė — psichologė;

Svajūnė Šakienė — visuomenės sveikatos priežiūros specialistė;

Violeta Liuksienė — informacinių technologijų mokytoja metodininkė;

Rasa Jeriomenkienė — pradinių klasių mokytoja metodininkė;

Vida Zinčiukienė — matematikos vyresnioji mokytoja;

Valerijonas Rusys — direktoriaus padėjėjas ūkio reikalams.

 

........................................................................................................................................................................................................................................

 

 

Mokyklos taryba

 

Mokytojų atstovai:

Rima Rumbutienė;

Egidijus Žiedas;

Janina Žemgulienė;

Vilma Triuškienė;

Jolanta Gilvonauskienė.

Tėvų bendruomenės atstovai:

Vida Lūžienė – pirmininkė;

Jurgita Grigonienė;

Aušra Juknienė;

Gytis Kasperavičius;

Saulius Bakšinskis;

Laima Vanagienė;

Jūratė Srėbalienė.

 

Mokinių atstovai:

Laura Bundulaitė (8c) – MP prezidentė;

Jonas Lankutis (7a);

Ugnė Šimulytė (8b);

Gabija Meškytė (6c);

Aleksas Jankauskas (7a);

Gerda Dorotėja Žiedaitė (8c);

Nojus Ubartas (8b);

Sintija Bambalaitė (8b).

 

........................................................................................................................................................................................................................................

 

 

Mokyklos mokytojų atestacijos komisija

 

Komisijos pirmininkas Egidijus Žiedas, mokyklos direktorius.

 

Komisijos nariai:

Snieguolė Jurjonienė, tėvų bendruomenės atstovė;

Jovita Kazragienė, tėvų bendruomenės atstovė;

Sonata Mineikienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė;

Virginija Milaknienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;

Raimunda Urbonavičienė, logopedė metodininkė, profesinės sąjungos atstovė;

Genovaitė Jurevičienė, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė.

 

© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2019 m. vasario 03 d.