Veikla

 

Nuo 2013 metų sausio mėnesio mūsų mokykla dalyvauja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro vykdomame projekte Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme “.

Plačiau >>

 

********************************************************************************

Pateiktį apie mokymosi pažangos pokyčius per 4 metus rasite čia >>

 

********************************************************************************

 

 

Pamokų laikas 2018–2019 m.m.

 

1.   8.00–8.45         

2.   8.55–9.40       

3.   9.50–10.35                

4. 11.05–11.50

5. 12.20–13.05  

6. 13.20–14.05                   

7. 14.15–15.00

 

********************************************************************************

Neformaliojo vaikų švietimo programos 1-4 klasėse

2018-2019 m. m.

 

Programos pavadinimas

Mokytojas

 

Etnokultūra „Išminties skrynią pravėrus“ (1-3 kl.) D. E. Raudienė
„Įdomioji matematika“ (1-3 kl.) D. E. Raudienė
„Mažieji skautai“ (2-4 kl.) R. Milkintienė
„Pažinkime gamtą“ (1-3 kl.) D. Poškienė
„Matematikos pasaulyje“ (1-3 kl.) D. Poškienė
„Atradimų sala“ (2-3 kl.) I. Stonienė
„Matematika kitaip“ (3-4 kl.) J. Monstavičienė
Mokomieji kompiuteriniai žaidimai“ (2-4 kl.) R. Jeriomenkienė
„Kompiuterinė piešimo studija“ (1-4 kl.) R. Jeriomenkienė
Sporto būrelis (1-4 kl.) J. Feigytė
Gamtos būrelis „Giliukas“ (aplinkosauga) (3-4 kl.) D. Simutienė
„Būk saugus ir atsakingas“ (1-3 kl.) V. Milaknienė
„Sveika gyvensena“ (1-3 kl.) L. Petrošienė
„Anglų kalba linksmai“ (1-2 kl.) J. Gilvonauskienė
„Saugau save ir aplinkinius. Mažasis kelių patrulis“  (2-4 kl.) R. Smirnovienė
„Seku seku pasaką“ (2-4 kl.) I. Danieliūtė
„Dramos būrelis“ (1-2 kl.) V. Mažeikienė
„Žiniukas. Filosofija vaikams“ (1-3 kl.) V. Stonkienė
„Vertėjų klubas“ (3-4 kl.) A. Jeriomenkienė
Šokių būrelis (1-4 kl.) V. Zacharevičienė
Dainavimo studija (ansambliai) (1-4 kl.) R. Linkienė
Piešimo (dizaino) būrelis (1-4 kl.) I. Rankelienė

 

Neformaliojo vaikų švietimo programų užsiėmimų organizavimo 1-4 klasėse

TVARKARAŠTIS (I pusmetis) parsisiųsti >>

 

********************************************************************************

1-4 klasių pamokų tvarkaraštis (II pusmetis) >>

********************************************************************************

 

Neformaliojo vaikų švietimo programos 5-10 klasėse

2018-2019 m. m.

 

Programos pavadinimas

Mokytojas

 

Medžio darbai (5-9 kl.)

V. Brazauskas

Muzikiniai kolektyvai (5-10 kl.)

R. Stoškus

UNESCO klubas (5-9 kl.)

V. Petkienė

Geologų būrelis (5-9 kl.)

A. Remeikienė

Sportiniai žaidimai (5-10 kl.)

G. Ratkus

Sportiniai žaidimai (5-9 kl.)

E. Šimkutė

Šokių kolektyvai (5-9 kl.)

V. Zacharevičienė

Dailė (5-9 kl.)

D. Straukienė

Keramika (5-9 kl.)

D. Straukienė

Gėlininkystė (5-9 kl.)

S. Brazauskienė

 

5-10 klasių neformaliojo švietimo užsiėmimų

TVARKARAŠTIS parsisiųsti (2018-2019 m. m.) >>

 

 

 

 

Pagrindinis puslapis > Veikla
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2019 m. vasario 16 d.