2012 m. gruodžio 3 d. mokykloje buvo minima Pasaulinė AIDS diena. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro, Vilniaus universiteto studentų protmūšio, Vilniaus licėjaus tarpmokyklinio „Protmūšio“ turnyrų organizatorių inicijuojamu renginiu Protų mūšis: „AIDS: geriau žinoti“ neliko abejinga ir mokyklos bendruomenė. Suburtos 3 komandos po 10 žmonių (išskirtingų klasių), tarp kurių dalyvavo ir mokytojos (Rasa Rusteikienė, Sonata Mineikienė, Audronė Remeikienė). Prieš prasidedant žaidimui, komandos išsirinko savo kapitonus ir susigalvojo pavadinimus: „Kraujo lašeliai“, „Drem team“, „160 Lt“. Protų mūšis vyko pagal organizatorių rekomendacijas. Nuo pat žaidimo pradžios lyderiavo „160 Lt“ komanda – gal tikėjosi gauti tokią sumelę pinigėlių? Iš pateiktų 17 klausimų, lyderiai atsakė į 14. Tai puikus ir netikėtas komandos pasirodymas prieš kitus varžovus. Savo sėkmę apibūdina tuo, kad turėjo kelis stiprius komandos narius bei į protmūšyje pateiktus klausimus, atsakymus pateikė, pasitelkdami jumoro jausmą. Protmūšio dalyviai apdovanoti padėkos raštais, laimėtojai dovanų gavo po rašiklį ir skirtuką knygai.

Renginio organizatorės – VGK pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Butkuvienė, socialinė pedagogė Rima Rumbutienė, psichologė Aušra Buivydienė teigia, kad tokio pobūdžio veikla labiau domina vaikus, skatina juos tobulėti, ugdo savęs pažinimą bei pasitikėjimą savo jėgomis.