„Kranto“ mokykloje lapkričio 30 nugriaudėjo „Mažasis šokio griausmas“. Kodėl mažasis? Ogi todėl, kad savo šokius scenoje pirmąkart parodė pirmų – ketvirtų klasių mokiniai. Vakaras buvo tiesiog kupinas vaikiškų šypsenų, tėvelių ir svečių aplodismentų, muzikos, ir, žinoma, puikių šokių. Visa tai kartu sudėjus po „Krantą“ pasklido puiki energija, apgaubusi kiekvieną, atėjusį pasidžiaugti mažaisiais šokėjais.

Vakaro organizatorė mokyklos choreografė Vaida Zacharevičienė, šventę pradėjusi kolektyvo „Skraja“ pasirodymu, nuoširdžiai džiaugėsi stilingai atrodančiais šokėjais, pasipuošusiais vakaro vedančiaisiais Gintaute ir Dariumi bei sausakimša sale, kurioje tilpo ir tėveliai, ir svečiai, ir vyresniųjų klasių smalsuoliai. Renginio vedantieji padėkojo atvykusiems svečiams: švietimo skyriaus vyr. specialistei I. Barbšienei bei Gargždų muzikos mokyklos mokytojai metodininkei choreografei G. Malūnavičienei už šypsenas ir gerą nuotaiką, taip pat visų pradinių klasių mokytojoms už kantrybę.

„Šokio griausmas“ „Krante“ jau tradicinis renginys. Dabartiniai dešimtokai šoks jau net šeštą kartą. Tad jie pradinių klasių mokiniams linkėjo užaugti kasmet lydimiems šokių ritmo. Iš tiesų – mažieji „nugriaudėjo“ taip, kad energija tiesiog liejosi per kraštus, žiūrovai išvydo puikų judesio, šviesų ir muzikos šou, o vadovė Vaida šypsojosi ir visiems dalino padėkas, saldainius bei savo džiaugsmą.

Šis renginys buvo neįkainojama dovana visai „Kranto“ mokyklos bendruomenei: šokti gera, puiku, šaunu.

5-10 klasių mokinių kalėdinis „Šokio griausmas“ įvyko gruodžio 21 d.

 

Iš įvykių sūkurio –

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, režisierė

Rasa Rusteikienė

 

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2013 m. gegužės 14 d.