Lapkričio 7 d. mokykloje paminėta Pasaulinė Gamtosauginių mokyklų veiklos diena. Vyko meninė — ekologinė akcija „Antras daiktų gyvenimas“, kurios metu mokiniai kūrė daiktus, meno kūrinius iš antrinių žaliavų. Akcijos organizatorės — tarptautinio projekto „Mažiau šiukšlių“ (Litter less) darbo grupės narės (direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Rankelienė, mokytojos V. Mažeikienė bei J. Gilvonauskienė). Mokyklos I aukšto fojė buvo eksponuojami net 76 mokinių sukurti darbai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Rankelienė įteikė padėkas meninės-gamtosauginės akcijos „Antras daiktų gyvenimas“ dalyviams.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14