UAB „Specialus autotransportas“ generalinis direktorius Ramūnas Balčiauskas ir pardavimų vadybininkė Edita Fiodorova Gargždų „Kranto“ pagrindinei mokyklai įteikė neįprastą dovaną – daugiau kaip 1600 rulonėlių tualetinio popieriaus.

Mokykla apdovanota ir akcinės bendrovės „Grigiškės“ sertifikatu, kuriame nurodoma, kad ugdymo įstaiga tapo akcijos „Eko Drąsa 2012“ makulatūros rinkimo laureatais, todėl dovanojama tualetinio popieriaus visiems mokslo metams.

Primename, kad šioje akcijoje ypač aktyviai dalyvavo 7b ir 7c klasės mokiniai, jų tėveliai ir auklėtojos (S. Mineikienė, V. Žvinklienė).