Šiemet jau aštuntus metus iš eilės Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas rengia akciją „Būk saugus, moksleivi“.

Spalio 23 d. Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektoriai lankėsi ir mūsų mokykloje. Jie supažindino pradinių klasių moksleivius su saugaus elgesio buityje ir gamtoje taisyklėmis, mokė, kaip elgtis, kad nekiltų gaisras, ir ką daryti, jei nelaimė įvyktų. Pareigūnai pasakojo apie bendrojo pagalbos telefono numerio 112 paskirtį, gaisrų priežastis, supažindino su ugniagesio gelbėtojo profesija. 1-4 klasių mokiniams ypač patiko rodomi Ugniagesių gelbėtojų mokyklos parengti mokomieji filmai.