2013 m. birželio 5 d. vyko edukacinio projekto „Žiniuko mokyklėlė“ baigiamasis renginys „Kūlverstukų šalyje“. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Jolanta Gilvonauskienė organizavo edukacinę pamokėlę „Kad aplink būtų švaru“. Pradinių klasių mokytoja metodininkė Ilona Stonienė pasakojo apie galimybę panaudoti antrines žaliavas ir vedė kūrybinį užsiėmimą „Antras daikto gyvenimas“. Žaidimų centre „Kūlverstukų šalis“ vaikai bendravo, žaidė, svajojo apie vasaros atostogas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Inga Rankelienė