Nacionalinė bibliotekų savaitė, kurios šūkis „Nežinai? Pėdink į biblioteką!“, balandžio 23-29 dienomis buvo paminėta ne tik mūsų mokyklos bibliotekoje. Tradiciškai vyriausieji mokyklos mokiniai — šiemet 10-okai — dalyvavo pamokoje-paskaitoje, kuri vyko Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešojoje bibliotekoje. 7a ir 7c klasių mokiniai mokyklos skaitykloje sprendė šiai savaitei skirtą kryžiažodį ir taip tobulino savo informacinių paieškų įgūdžius, patikrino turimas ir įgijo naujų žinių. Mokyklos bibliotekininkės sėmėsi naujų idėjų, kartu su kolegomis ieškojo vaikų skaitymo skatinimo būdų seminare, vykusiame Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešojoje bibliotekoje. Nors savaitė ir baigėsi, bet kvietimas užsukti į biblioteką tebegalioja.

Bibliotekininkės