Mokyklą pasiekė gera žinia, jog Gamtosauginių mokyklų programos nacionalinės tarybos sprendimu, „Kranto“ pagrindinė mokykla yra apdovanojama Žaliąja vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatu (raštas dėl apdovanojimų). Tai jau trečias garbingas apdovanojimas mūsų mokyklai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Rankelienė (programos koordinatorė mokykloje) dėkoja visai bendruomenei (mokiniams, tėvams, mokytojams, aptarnaujančiam personalui) bei socialiniams partneriams už aktyvią gamtosauginę veiklą, kryptingą aplinkosauginių idėjų sklaidą ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų.

Lietuvos švietimo įstaigų, 2013 m. apdovanotų Žaliąja vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatu, sąrašą galima peržiūrėti čia.