Balandžio 2 – 10 dienomis mokykloje paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena. Skaitykloje paruoštas informacinis stendas, skirtas šiai dienai, abonemente pamokas – minėjimus „Skaitymo džiaugsmas” vedė bibliotekos vedėja Monika Vaišnorienė. Bibliotekoje apsilankę 1b klasės mokiniai (su mokytoja D. Poškiene), 2a klasės mokiniai (su mokytoja J. Monstavičiene), 3a klasės mokiniai (su mokytoja L. Petrošiene), 3b klasės mokiniai (su mokytoja V. Milakniene), 4a klasės mokiniai (su mokytoja R. Smirnoviene), 4c klasės mokiniai (su mokytoja V. Mažeikiene) sužinojo, kodėl minima Tarptautinė vaikų knygos diena, vaikai patys skaitė pasirinktus tekstukus, apžiūrėjo parodą „Rašytojai – H. K. Anderseno premijos laureatai“, džiaugėsi draugyste su knyga.

Dalia Jokubauskienė