Mūsų mokyklos pradinių klasių moksleiviai aktyviai dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, kurie padeda jiems plėsti savo žinias ir gilintis į mokslą, pasitikrinti savo gebėjimus.

Mokykloje populiarūs tarptautiniai Kengūros konkursai. Šių metų sausio ir vasario mėnesį vyko Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojami projektai: Istorijos Kengūra, Gamtos Kengūra, Kalbų Kengūra. Istorijos Kengūra surengta pirmą kartą. Kovo mėnesį vyko matematikos Kengūra.

Jau žinomi VKIF organizuotų projektų rezultatai. Šiuose projektuose dalyvavo 65 mūsų mokyklos pradinukai: Istorijos Kengūra 2013 užduotis atliko – 1mokinys, Gamtos Kengūra 2013 – 15 mokinių, lietuvių Kalbų Kengūros 2013 - net 45 antrų-ketvirtų klasių mokiniai.

Džiaugiamės mokiniais, kurie siekia aukštumų, gilina savo žinias ir pasiekia puikių rezultatų bei dėkojame mokytojams, kurie padeda vaikams tai daryti.

Visi mokiniai gaus pagyrimo raštus, o daugiausiai taškų surinkusieji auksinės, sidabrinės ar oranžinės Kengūros diplomus.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

J.Gilvonauskienė