Gruodžio pradžioje 1-10 klasių mokiniai buvo pakviesti dalyvauti kūrybinių darbų akcijoje „Kalėdų paslaptis“.

Akcijos organizatoriai — direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Rankelienė, mokyklos Gamtosauginis komitetas.

Vaikai kūrė du darbus – kalėdinį (Advento) vainiką bei kalėdinį atviruką, panaudodami antrines žaliavas.

Parodoje dalyvavę darbai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus: estetiškumą, originalumą, užbaigtumą ir meninę raišką.

Kalėdiniai (adventiniai) vainikai buvo eksponuojami ne tik mokykloje, bet ir Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje, o atrinkti atvirukai buvo išsiųsti į Comenius daugiašalio projekto „Sveiki vaikai = Sveika Europa: žingsniai sveikos gyvensenos link“ partnerines mokyklas Austrijoje, Bulgarijoje, Italijoje, Lenkijoje, Graikijoje, Prancūzijoje, Suomijoje ir Turkijoje.

Vilma Žvinklienė, anglų k. mokytoja