Kaip ir kiekvieno „KINGS“ semestro pradžioje, taip ir šį rudenį Tarptautinės olimpiados „KINGS“ komanda lanko pavasario semestro finalų dalyvius aktyviausiose mokyklose Lietuvoje ir jiems įteikia finalistų diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygį!

„KINGS“ komanda aplankė ir mūsų mokyklą bei sveikino mokinius ir juos ruošusius mokytojus su pavasario semestro pasiekimais ir apdovanojo juos diplomais bei padėkomis!

Didžiuojamės ir sveikiname gabiuosius finalistus: Brigitą Sauserytę, Emiliją Jonauskaitę, Eriką Kubilių, Gustą Apanavičių, Ievą Venckutę, Justiną Galbuogį, Kajų Andrijauską, Matą Daugintį, Matą Gerviną, Ugnių Gerviną, Robertą Mikaločiutę.

Dėkojame aktyviausiems pedagogams, padėjusiems pasiruošti olimpiadoms.

SVARBU!

Registracija (http://www.KINGS.lt/registracija) į „KINGS“ rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti arba patys užsiregistravę mokiniai galės dalyvauti kvalifikaciniame „KINGS“ olimpiados etape rugsėjo 30–spalio 11 dienomis internetu visiškai NEMOKAMAI!

Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais, dalyvavusiais pavasario semestro „KINGS“ olimpiadose bei mokytojais, paskatinusiais ir padėjusiais savo mokiniams žengti naujų žinių link. Tikimės, jog šį semestrą prie mūsų mokyklos vardo garsinimo „KINGS“ olimpiadose prisijungs dar daugiau gabių ir šaunių mokinių!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Virginija Butkuvienė