Pagaliau žinomi Vaikų Kūrybinės Iniciatyvos Fondo (VKIF) organizuojamų projektų „Tavo žvilgsnis 2019“ ir „Kalbų Kengūra 2019“ rezultatai, kurie mus labai džiugina.

Vertimų projekte „Tavo žvilgsnis“ šiemet dalyvavo trisdešimt trys 4-10 klasių mokiniai, iš kurių diplomais už labai gerą vertimą bus apdovanota 19 mokinių (šie mokiniai vertė tekstus iš anglų kalbos). Mokinius šiam projektui ruošė anglų kalbos mokytojos Alma Jeriomenkienė, Sonata Mineikienė ir  Vilma Petkienė.

„Kalbų Kengūros“ projekte dalyvavo aštuoniasdešimt du 3-8 klasių mokiniai, iš kurių net 37 mokiniai bus apdovanoti diplomais: 25 mokiniai Auksinės Kengūros diplomais, 4 mokiniai Sidabrinės Kengūros diplomais ir 8 mokiniai Oranžinės Kengūros diplomais. Mokinius projektui ruošė anglų kalbos mokytojos Alma Jeriomenkienė, Renata Juodeikienė, Sonata Mineikienė ir Vilma Petkienė.

Džiaugiamės mokytojų iniciatyva ir mokinių rezultatais.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Sonata Mineikienė