Gegužės 10 dieną 1-4 klasių mokinių komanda: Linas Zeigis 1b kl., Paulina Pociūnaitė 2a kl., Kristijonas Ežerskis 3a kl,. Raigardas Sermontis 4c kl. dalyvavo Klaipėdos rajono pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“. Varžybų tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą; ugdyti mokinių saugaus elgesio kelyje įgūdžius; mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia mokiniai, skaičių; išaiškinti mokyklų komandas ir mokinius, geriausiai mokančius Kelių eismo taisykles bei turinčius tvirčiausius saugaus elgesio kelyje įgūdžius. Į varžybas susirinko komandos iš 9 rajono mokyklų. Mokiniai turėjo atlikti teorines rungtis: kelių eismo užduotis, vaizdo siužeto užduotis, vyko „Protų mūšis“; praktines rungtis: perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje, perėjimas per kelią sankryžoje, atšvaitų praktinis naudojimas. Mūsų pradinukų komanda pademonstravo puikias žinias, gebėjimus ir įgūdžius ir užėmė II vietą. Gegužės 16 dieną komanda vyks į III etapo regiono varžybas Šilutėje. Pradinių klasių mokinių komandą varžyboms ruošė mokytojos Virginija Milaknienė ir Rima Smirnovienė.

Pradinių klasių mokytojos metodininkės

Virginija Milaknienė ir Rima Smirnovienė