2019 m. kovo 12 dieną Gargždų „Minijos“ kino teatre buvo apdovanoti Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo įstaigų mokinių piešinių ir plakatų konkurso civilinės saugos tema Ar atpažįsti pavojaus veidą?, skirto Pasaulinei civilinės saugos dienai (kovo 1 d.) paminėti, nugalėtojai ir dalyviai.

III vietą laimėjo Gargždų  „Kranto“ pagrindinės mokyklos 1c klasės mokinė Lėja Butkutė (mokytoja Inga Rankelienė).

Atskirais padėkos raštais buvo apdovanotos ir paskatinamuosius prizus gavo: už atlikimo techniką – Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 1c klasės mokinė Auksė Lukauskaitė (mokytoja Inga Rankelienė), už originalumą – Vėžaičių pagrindinės mokyklos Girininkų pradinio ugdymo centro 3 klasės moksleivė Skaistė Riaukaitė (mokytoja Jadvyga Aldona Lukauskienė), už spalvinį sprendimą – Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 5 klasės moksleivė Evelina Šarkaitė (mokytoja Danga Striaukienė), už geriausiai atskleistą temą – Ketvergių pagrindinės mokyklos 8 klasės moksleivė Indrė Petkevičiūtė (mokytoja Inesa Knašienė).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Inga Rankelienė