„Kurkime geresnį internetą kartu!“ Tokiu šūkiu šiais metais norima atkreipti dėmesį į internetą, kaip į erdvę, kurioje gyvename beveik kaip ir realiame pasaulyje. Elektroninė erdvė tapo neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi, kur turime galimybę bendrauti, mokytis, pažinti pasaulį. Tam, kad virtualiame pasaulyje išvengtume nemalonių patyrimų, kad būtume saugūs, būtinas kiekvieno mūsų indėlis į geresnio interneto kūrimą. Kiekvienas turėtume atsakingai, pagarbiai, kritiškai ir kūrybingai naudoti šiuolaikines technologijas.

Minint Tarptautinę Saugesnio interneto dieną mokykloje organizuotos įvairios veiklos, kurių iniciatorės mokytojos Violeta Liuksienė ir Jolanta Gilvonauskienė. Mokiniai kūrė Draugiško interneto simbolį – mėlyną meškiną. Kas iškepė, kas nuvėlė, kas pagamino, kas nulipdė, kas nupiešė. Ačiū visiems.

6c klasės mokiniai per IT pamoką Draugiško interneto meškiuką lipdė lauke iš sniego. Su mokytoja Rasa Jeriomenkiene sniegu besimėgaudami, apie saugų internetą per sniego monitorių kalbėjo 4b klasės mokiniai. 2d klasės mokiniai su mokytoja Vilma Stonkiene gamino magnetukus. Suorganizuota paroda.

Violeta Liuksienė

Foto albumas >>