Vasario 5d. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto rajoninė 7-8 klasių mokiniams anglų kalbos viktorina „What do you know about the United Kingdom?“, kurioje dalyvavo Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokinių komanda: Greta Drakšaitė ir Brigita Sauserytė (7a), Emilija Srėbaliūtė ir Justas Vanagas (8a).

Mokiniai kūrybiškai pristatė komandą „The XXIst generation“. Viktorinos „British culture“ tikslai buvo skatinti mokinių domėjimąsi anglų kalba bei anglakalbių šalių kultūra, lavinti kalbinius įgūdžius, sudaryti sąlygas kūrybiškai pritaikyti savo žinias ir išbandyti save, lavinti komunikacinę raišką bei ugdyti bendravimo kultūrą.

Žaidimas vyko 3 etapais, naudojant Kahoot mobiliąją aplikaciją.

Mokiniai pateikė atsakymus planšetėse. Anglų kalbos mokytojos metodininkės Sonata Mineikienė ir Vilma Žvinklienė didžiuojasi savo mokiniais, laimėjusiais II vietą.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Vilma Žvinklienė