Gruodžio 20 d. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 4d klasės mokiniai sukvietė tėvelius jaukioje žvakių šviesoje pabūti visiems kartu, pajausti vieni kitų artumą ir bendruomeniškumą. Mokiniai kvietė sušilti prie žmogiškumo laužo, ir šilumos lyg duonos atsilaužti, kad būtume sotesni, kad būtume geresni...

Ketvirtokai inscenizacijoje „Keturios žvakės“ parodė, kaip svarbu, kad kiekvieno mūsų širdyje degtų ir niekada neužgestų RAMYBĖ, TIKĖJIMAS, MEILĖ IR VILTIS. Vaikai kartu su muzikos mokytoja Rasa Linkiene giedojo giesmę „Jėzaus meilė“.

Tačiau salėje įsiviešpatavusią ramybę sudrumstė netikėtai atidardėjusi piktoji viešnia, kuri įsakė visiems užpūsti kalėdines švieseles ir pareiškė, kad Kalėdų nebus! Maža to, užsikabarojusi ant scenos, viena šoko su raganiška šluota ir vis kartojo, kad nei Kalėdų, nei dovanėlių, nei Kalėdų Senelio nebus. Visiems pasidarė nejauku.

Bet tai buvo tik „Kalėdinė pasaka“, kurią vaidino Gargždų Muzikos mokyklos teatro skyriaus moksleiviai, jų tėveliai ir vadovė Laima Jusčienė. Vadovės režisuota pasaka padėjo visiems suvokti, kad gerumu galima sutramdyti pačią pikčiausią užsispyrėlę, atlikti didžiausius darbus. Vaikai suprato, kad gėrį reikia dalinti šalia esantiems žmonėms, tada visi šypsosis ir bus laimingi. Džiugu, kad piktoji viešnia visgi pajuto Kalėdų dvasią ir visiems palinkėjo gražių švenčių. O tada pasirodė ir Kalėdų Senelis, kuris padovanojo ketvirtokams išvyką į Palangos Gintaro muziejų.

Ketvirtokai turėjo galimybę renginyje pasimokyti aktorystės meno, išgirdo, kokia intonacija ir išraiška yra kalbama, deklamuojama scenoje. Gyvas pavyzdys visada palieka gilesnį įspūdį. Staigmena vaikams – mokytoja scenoje. Ji – Merė Popins.

Gražus bendradarbiavimas su Gargždų Muzikos mokykla padėjo sukurti jaukų ir šiltą Kalėdinį vakarą. 4d klasės bendruomenė nuoširdžiai dėkoja jauniesiems Muzikos mokyklos aktoriams, vaidinusiems tėveliams, garso operatorei Jolantai Laurinavičienei ir vadovei Laimai Jusčienei už sukurtą šventinę nuotaiką.

 

 4d klasės mokytoja

Diana Simutienė

 

1 2 3 4 5 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 07 d.