Šventinis laikotarpis skatina specialiosios lavinamosios B klasės mokinius dalyvauti įvairiose netradicinėse veiklose. Įvairios netradicinės veiklos labai motyvuoja šios klasės mokinius, suteikia teigiamų emocijų. Pasiruošimas didžiosioms metų šventėms vyko net keletą dienų.

Gruodžio 17 d. skyrėme kūčiukų kepimui. Mokiniai ieškojo įvairesnių kūčiukų kepimo receptų internete. Pasirinkome tokį receptą, kurį naudojo mūsų senoliai, paprastą, be jokių papildomų priedų. Mokiniai naudojo miltus, aguonas, vandenį, sausas mieles, keletą šaukštų aliejaus, truputį druskos, bandė sverti produktus.

Gruodžio 18 d. kartu su vaikus lydinčiomis mamytėmis vykome į Veiviržėnų amatų centrą, dekoravome kalėdinius burbulus. Kiekvienas pasidarė po du originalius kalėdinius papuošimus, kuriuos išsivežė į savo namus. Po visų malonių darbų dar ir senelis Kalėda aplankė. Už visas šias gražias akimirkas dėkoju savo klasės mokiniams, jų mamytėms, padėjėjoms I. Lingienei, O. Milvydienei, l. Kiesienei, amatų centro administratorei A. Pociuvienei.

Specialiosios lavinamosios B klasės mokytoja

D. Puškorienė