Grupelė mokyklos gėlininkų būrelio narių (vad. biologijos mokytoja S. Brazauskienė), daugiausiai sėklų pavasario sėklų mugėje įsigijusius 3d klasės mokinius, plačiau supažindino su senovinėmis darželio gėlėmis: piliarožėmis, medetkomis ir nasturtomis. Susitikimo metu gėlininkai papasakojo trečiokams dėl kokių priežasčių jas augino močiutės savo darželiuose seniau ir kodėl jas augina dabar. 3d klasės mokiniai turėjo galimybę ne tik paskanauti medetkų arbatos, bet ir sužinoti ką veikia vyresni mokyklos mokiniai.

Biologijos vyresnioji mokytoja

Sniegena Brazauskienė