Kas tai yra Helovinas? Iš kur atėjo ši šventė? Atsakymus į šiuos ir dar daug kitų klausimų trečios klasės mokiniai sužinojo netradicinėse pamokose, kurias vedė anglų kalbos mokytojos A. Jeriomenkienė ir R. Juodeikienė.

Mokiniai skaitė seną Helovino legendą, žiūrėjo filmuką, minė mįsles, sprendė kryžiažodžius, dėliojo dėliones, dainavo ir net pasigamino „vaiduoklius“, kurie pamokos pabaigoje „šoko diskotekoje“. Pamoka praėjo linksmai, vaikai sužinojo naujų žodžių, pritaikė juos kalboje.

Gal Helovinas ir nėra lietuviui artima šventė, bet visada naudinga susipažinti su kitų tautų kultūra.

Anglų k. mokytojos

A. Jeriomenkienė, R. Juodeikienė