Šiais mokslo metais mokykloje susikūrusi skautų draugovė (jai priklauso 2d klasės mokiniai) šeštadienį Salantuose dalyvavo Klaipėdos krašto skautų olimpiadoje. Be mūsų, dalyvavo Priekulės, Klaipėdos ir Salantų skautai.

Nors ir kepino alinantis karštis, olimpiada įvyko ir buvo gana sėkminga. Asmeninėse 500 m ir 60 m rungtyse pasisekė iškovoti 5 prizines vietas, o kaip komanda dalyvavo estafetinio bėgimo 4x250 m su kuprine rungtyje. Čia ir vėl nusišypsojo sėkmė – pelnytas 3 laipsnio diplomas.

Olimpiada ne tik patikrino mūsų fizinius pajėgumus, bet ir suartino krašto skautus. Ta proga Salantuose pasodinome šimtmečio ąžuolą, kuris, tikimės, giliai įleis šaknis Salantų žemėje.

Tai buvo paskutinis mūsų draugovės renginys prieš X Tautinę skautų vasaros stovyklą „Laužų karta“, kurioje dalyvaus apie 3000 skautų iš viso pasaulio. Stovykla vyks Rumšiškėse liepos 14-22 d.

Skautų vadovė

Rima Milkintienė