5b klasės valandėlėje lankėsi Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės instituto profesorius, publicistas, rašytojas, fantastas, vaikų literatūros autorius, mokslo populiarintojas Justinas Žilinskas. Jis pasakojo apie Lietuvos mitologiją, grojo gitara, pristatė savo knygą „Kaukas Gugis ir kerų kelias“. Apie ką ši knyga? Ogi apie tai, kad seniai seniai mūsų laiko skaičiavimu – net prieš 638 metus, vienas jaunas girių kaukas, vardu Gugis, įsivėlė į labai nepaprastą nutikimą. Įsivėlė taip, kad neįtikėtiniems Gugio nuotykių aprašymams teko paskirti net keletą pasakojimų! Kas ją gali skaityti? Visi – ir vaikai, ir paaugliai, ir suaugę. Rašytojas vieną knygą padovanojo mokyklos bibliotekai, kitą – 5b klasės mokinukams.

Violeta Liuksienė