1c klasės mokiniai kartu su tėveliais bei mokytoja (V. Mažeikienė) sekmadienio popietę skyrė smagiai, naudingai ir įsimintinai išvykai į Gintauto Grigaičio bityną.

Bityne įsikūrusiame Plungės rajone Didžiųjų Mostaičių kaime įsteigta „Zuikių mokyklėlė“. Mokiniai, tėveliai edukacinio užsiėmimo metu buvo supažindinti su senoviniu bitininkystės inventoriumi. Pažiūrėjo filmą, kurio metu žaismingai atsiskleista daug bičių gyvenimo ypatybių.

Praktinėje programos dalyje kiekvienas pasigamino po vaško žvakę. Smagu buvo apsirengti bitininko apranga ir pamatyti bičių gyvenimą iš arti, kartu su bitininku stebint bičių avilio vidų. Apžiūrėjus avilio vidų iš arčiau visus vėl sukvietė atgal į klasę, kurioje laukė vienas rimčiausių darbų – medaus sukimas.

Po visų darbų susėdo prie bendro vaišių stalo ir vaišinosi pačių išsuktu medumi, užgerdami pienu, arbata.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Vaidutė Mažeikienė