Gegužės 24 dieną 3b klasės mokiniai sulaukė svečio. Klasėje lankėsi mokyklos direktorius Egidijus Žiedas, kuris įteikė diplomą tarptautinio 1-4 klasių mokinių kompiuterinio atviruko „Tau, Mamyte! konkurso  nugalėtojai Emilijai Pakamorytei ir perdavė iš Rokiškio atkeliavusią dovanėlę, paruoštą konkurso organizatorių. Konkursą organizavo Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras, Rokiškio rajono pradinių klasių mokytojų metodinė taryba ir Obelių gimnazija.

Konkursui atvirukus taip pat pateikė ir Sofija Baltušnikaitė, Marija Grikšaitė, Jonas Simanauskas, piešė ir Justas Mineikis. Daug darbo ir kantrybės pareikalavo kompiuterinių atvirukų piešimas. Mano akimis visų darbeliai labai šaunūs ir komisijai teko tikrai nepaprastai sunkus darbas – išrinkti geriausią darbą iš geriausių.

Šie mokslo metai mums buvo ypatingai sėkmingi – visuose kompiuteriniuose konkursuose, kuriuose tik dalyvavome, sulaukėme išskirtinio dėmesio, vaikai tapo nugalėtojais. Visos trys prizinės vietos (I vieta Jonui SimanauskuiII vieta Emilijai Pakamorytei, III vieta Faustai Čiapaitei), atiteko dalyvaujant Klaipėdos rajono mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Sveikas, medi!“. Vėliau dalyvavome kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija 2017“ ir animacijos 1-4 klasių kategorijoje laurus nuskynė Kamilė Kiaulakytė kartu su Jonu Simanausku

Džiaugiuosi kartu su savo darbščiais mokinukais ir juos sveikinu.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Rasa Jeriomenkienė

1 2 3 Emilijos Pakamorytės „Mamyte, tu saldžiausias nektaras“ 5 Sofijos Baltušnikaitės „Lašelis tu – lašelis ir aš“ Marijos Grikšaitės „Mamyte, lekiu pas tave“ Jono Simanausko „Apsikabinkim“ Justo Mineikio „Žuvų pulkelyje tu ryškiausia“