Visą pavasarį Lietuvos darželiai, mokyklos ir šeimos kūrė, sodino ir augino žaliąsias palanges. Šiemet jos buvo skirtos ypatingai progai – Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Palangės buvo pristatytos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro paskelbtam ekologiniam konkursui „Mano žalioji palangė“. Šiemet jame dalyvavo beveik 16 tūkst. vaikų, atsiųsta daugiau nei 820 darbų. Vertinimo komisija išrinko 30 geriausių ir originaliausių palangių. Laureatais tapo ir 2d klasės pasėta ir išauginta žalioji palangė, kurios pavadinimas „Močiutės darželis“. Vaikai sėjo mokyklos „Sėklų mugėje“ įsigytas senovines gėles: piliarožes, rūtas, nasturtas, linus, medetkas.

2d klasės mokytoja

Rima Milkintienė