Dar rudenį antros klasės skaitymo knygoje „Pupa“ susipažinę su padavimu apie Paršežerio ežerą, nusprendėme susiorganizuoti kelionę prie šio ežero. Tam pasirinkome Tarptautinę muziejų dieną. Tad gegužės aštuonioliktą 2d klasės mokiniai įprastą mokyklą iškeitė į Gamtos mokyklą.

Varnių regioninio parko lankytojų centre susipažinę su Varnių regioninio parko teritorija, saugomais augalais, gyvūnais bei paukščiais, antrokai su Gamtos mokyklos ekologu brido tikra pelke į bebro namus ir susipažino su bebro gyvenimo ypatumais.

Grįžtant namo, aplankėme Paršežerį, užkopėme ant aukščiausio Žemaitijos kalno Medvėgalio, užsukome į Kelpšaičių parką (Šilalės r.). Dabar antrokų sąraše aplankyti du Lietuvos regionai: rudenį lankėme Mažąją Lietuvą ir dabar – Žemaitiją.

2d klasės mokytoja

Rima Milkintienė