Jau žinomi Vaikų Kūrybinės Iniciatyvos Fondo (VKIF) organizuojamų projektų „Tavo žvilgsnis 2018“ ir „Kalbų Kengūra 2018“ rezultatai, kurie mus labai džiugina.

Vertimų projekte „Tavo žvilgsnis“ šiemet dalyvavo trisdešimt keturi 4-8 klasių mokiniai, iš kurių diplomais už labai gerą vertimą bus apdovanoti 17 mokinių (16 mokinių vertė tekstus iš anglų kalbos ir 1 iš rusų kalbos). Mokinius šiam projektui ruošė anglų kalbos mokytojos Alma Jeriomenkienė, Renata Juodeikienė, Sonata Mineikienė ir rusų kalbos mokytoja Janina Žemgulienė.

„Kalbų Kengūros“ projekte dalyvavo keturiasdešimt keturi 3-8 klasių mokiniai, iš kurių net 25 mokiniai bus apdovanoti diplomais: 14 mokinių Auksinės Kengūros diplomais, 6 mokiniai Sidabrinės Kengūros diplomais, ir 5 mokiniai Oranžinės Kengūros diplomais. Mokinius projektui ruošė anglų kalbos mokytojos Alma Jeriomenkienė, Renata Juodeikienė, Sonata Mineikienė ir Vilma Žvinklienė.

Džiaugiamės mokytojų iniciatyva ir mokinių rezultatais.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė

Sonata Mineikienė

„Kalbų Kengūra 2018“ nugalėtojų sąrašas >>