Pradinių bei vienos specialiosios lavinamosios klasių mokiniai ir jų mokytojos gegužės 3 d. dalyvavo netradicinėje meninėje akcijoje – piešė įvairiaspalvę juostą mamoms, močiutėms. Tai šių metų tarptautinio projekto, skirto Motinos dienai paminėti, tema (projekto iniciatoriai – Kauno menų darželis „Etiudas“).

Net 350 mokinių piešė spalvotomis kreidelėmis ir mokyklos vidinių kiemų erdvėse kūrė žaismingą, spalvingą JUOSTĄ MAMAI. Joje telpa viskas – meilė, pagarba mamoms, vaikiškas apkabinimas ir nuoširdžiausi sveikinimai artėjančios Motinos dienos proga.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Inga Rankelienė