Balandžio 20 dieną „Minijos“ progimnazijoje vyko rajoninės Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ varžybos „Šviesoforas“. Varžybų tikslas: atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo tvarką; ugdyti mokinių saugaus elgesio kelyje įgūdžius; mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia mokiniai, skaičių.

Varžybos buvo atkaklios – susirinko komandos iš 8 Klaipėdos rajono mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo Paulina Pociūnaitė (1a kl.), Kristijonas Ežerskis (2a kl.), Raigardas Sermontis (3b kl.), Emilijus Zablackas (4b kl.). Komandą konkursui rengė pradinių klasių mokytojos Virginija Milaknienė ir Rima Smirnovienė.

Dalyviai turėjo atlikti teorines ir praktines rungtis: kelių eismo užduotis, „Protų mūšis“, vaizdo siužeto užduotis; perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje, perėjimas per kelią sankryžoje, atšvaitų praktinis naudojimas.

Mūsų mokyklos komanda pademonstravo puikias saugaus eismo žinias žinias ir gebėjimus, labai gerai įveikė individualias ir komandines rungtis ir užėmė I vietą. Gegužės 18 dieną komanda vyksta į Kretingą, kur dalyvaus trečiame – regiono etape.

Visos konkurse dalyvavusios komandos buvo apdovanotos atminimo dovanomis ir padėkos raštais.

Pradinių klasių mokytojos metodininkės

Virginija Milaknienė,