Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla dalyvavo nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ iniciatyvoje ir įrodė, kad mokiniai, mokytojai yra aktyvūs, smalsūs, atsakingi, motyvuoti, kad jiems rūpi aplinkosauginės problemos.

Paraišką šiam konkursui teikė geografijos mokytoja A. Remeikienė, kuri, bendradarbiaudama su biologijos mokytoja S. Brazauskiene, kitų dalykų, pradinių klasių mokytojais, mokyklos administracija ir nepedagoginiu personalu, siekė parodyti visos bendruomenės indėlį plėtojant aplinkosaugines idėjas.

Džiugu, kad esame pakviesti į antrąjį nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ etapą – pusfinalį.

Mokyklų, patekusių į nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ pusfinalį sąrašą rasite atskirame dokumente čia >>.

Visą į antrąjį olimpiados etapą patekusių mokyklų sąrašą taip pat galėsite rasti organizatorių svetainėse www.zaliasistaskas.lt ir rvagentura.lt .