Kovo 16 d., kaip ir kiekvienais metais, mokykloje pasitikome pavasarį su Šventu Patriku. Ši diena – Airijos nacionalinė šventė. Šv. Patrikas yra Airijos globėjas, V amžiaus viduryje įvedęs krikščionybę.

Šiandien vadinamoji Dobilo diena švenčiama tiesiog kaip džiaugsmo, pavasario ir atgimimo šventė.

Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai pasitinkami prie durų, sveikinami su švente. Žaliai apsirengusieji gauna po žalią saldainį. Valgykloje valgome žalius priešpiečius, o mokytojų kambaryje vyksta žaliausio mokytojo rinkimai. Šiemet žaliausia mokytoja tapo R. Jeriomenkienė.

Anglų kalbos mokytoja

R. Juodeikienė