Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja Sniegena Brazauskienė ir 7B klasės mergaitės visą mokyklos bendruomenę netradiciškai pasveikino su pavasariu ir priminė apie sėjos pradžią.

Ugdymo įstaigoje buvo organizuota akcija, kurios metu visi norintys galėjo gauti neįprastą dovaną - augalų sėklų. Šia dovana net buvo siūloma keistis, dalintis... Apie visas sėklas ir iš jų išaugančius augalus įdomiai pasakojo mokytoja ir septintokės. Tokia Gėlininkų būrelio veikla sudomino ne tik mokinius, bet ir mokytojus. Estetiškuose (pačių mokinių ir mokytojos pagamintuose) pakeliuose galima buvo rasti krapų, moliūgų, petražolių, serenčių ir dar daug kitokių sėklų. Ypač visus domino, ką slepia sėklų pakelio užrašas „Siurprizas“.

Įvyko tikrai smagi ir prasminga akcija. Viliamės, kad ji bus kasmetinė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Inga Rankelienė