Kai širdis nori dainuoti nesvarbu, kad savaitgalis ir vėjas žvarbus... Su tokia nuotaika, kovo 15 dieną Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos, neformaliojo vaikų švietimo 1-4 klasių dainos studijos „Bangelės“ dainorėliai vyko į Šilutę. Čia nuskambėjo jų dainos IX respublikiniame vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalyje „Svajonė“, skirtame Lietuvos 100-mečiui. Festivalyje dalyvavo daugiau nei 200 dalyvių iš Mažeikių, Kėdainių, Utenos, Šiaulių, Gargždų, Klaipėdos, Šilutės.

Atsisveikindami su kitais dalyviais „Bangelės“ sakė ne viso gero, o iki pasimatymo X, jubiliejiniame „Svajonės“ festivalyje po metų, ir labai džiaugėsi įteiktais diplomais bei vertingais rėmėjų prizais.

Už tai, kad galime kaupti sceninę patirtį dainuodami išvykose, esame dėkingi savo rėmėjams: mokyklos vadovams ir tėveliams.

Kolektyvo vadovė, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos muzikos mokytoja Rasa Linkienė