Kovo 9 dieną Gargždų ,,Minijos“ progimnazijoje vyko Klaipėdos rajono pradinių klasių mokinių renginys „Žodžio takeliu“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-osioms metinėms paminėti. Mokiniai skaitė, deklamavo savo sukurtus poezijos, prozos kūrinėlius: eilėraščius, miniatiūras, apsakymus, pasakas. Stenduose buvo demonstruojami mokinių dailyraščio pavyzdžiai.

Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos kuriantys ir gražiai rašantys 3d klasės ir 4b klasės mokiniai. Trečiokė Ieva Venckutė ir ketvirtokės Augustė Monstavičiūtė, Justė Abromaitytė pristatė savo dailaus rašto pavyzdžius. Mergaitės dailiai, tvarkingai, be klaidų, subraukymų, taisymų nurašė tekstus apie Lietuvą, Tėvynę. Vakaris Jurgutis (3d kl.) eilėraštyje „Išdykusi žiema“ pasakojo apie žiemos linksmybes ir liūdėjo, kad ji jau baigiasi. Eglė Balčiūnaitė (4b kl.) džiaugiasi, kad gyvena Lietuvoje ir padeklamavo savo eilėraštį „Mano gimtinė“. Mokinius renginiui ruošė mokytojos Diana Simutienė (3d klasė) ir Virginija Milaknienė (4b klasė).

Renginio dalyviai patyrė daug teigiamų emocijų, pajautė gimtosios kalbos skambumą, ugdėsi patriotiškumą, lavino raštingumą bei kūrybiškumo kompetenciją. Visi buvo apdovanoti „Minijos“ progimnazijos Padėkos raštais, simbolinėmis saldžiomis dovanėlėmis.

Pradinių klasių mokytojos

Virginija Milaknienė, Diana Simutienė