Kovo 15 dieną, Gargždų muzikos mokykloje vyko koncertas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Jame dalyvavo gabiausi Klaipėdos rajono dainininkai ir skaitovai. Žiūrovų susirinko tiek, kad vėliau atvykusiems liko tik stovimos vietos.

Skambiais, darniais balsais scenoje pasirodė ir „Kranto“ pagrindinės mokyklos dainos studijos „Bangelės“ dainininkai. „Bangeliukai“ džiaugėsi, kad daina moka išreikšti meilę ir pagarbą Tėvynei, ne mažiau laimingi pasijuto gavę Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo Algirdo Petravičiaus Padėkos raštą už muzikinius pasiekimus.

Kolektyvo vadovė, muzikos mokytoja

Rasa Linkienė