Š.m. vasario 7 dieną Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje vyko Vaikų Kūrybinės Iniciatyvos Fondo (VKIF) organizuojamas vertimų projektas „Tavo Žvilgsnis 2018“. Projekte dalyvavo 34 mokiniai iš 4-8 klasių: 29 mokiniai vertė tekstus iš anglų kalbos, 4 mokiniai iš rusų kalbos ir 1 mokinė iš prancūzų kalbos.

VKIF ragindamas dalyvauti vertimų projekte mokytojams ir mokiniams linkėjo kantrybės ir ištvermės mokantis ir mokant kalbų. Kvietė mokytis drauge suprasti vertimo meną ir dalyvauti kūrybos procese. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytojos (A. Jeriomenkienė, R. Juodeikienė, S. Mineikienė, V. Petkienė, V. Žvinklienė), rusų kalbos mokytojos (V. Petrošienė, J. Žemgulienė) ir prancūzų kalbos mokytoja (A. Valskienė).

Šiais metais vertinant darbus dėmesys bus kreipiamas į kūrybinį vertėjo požiūrį, perteikiant mintis gimtąja kalba, kūrinio nuotaikos atitikimą, gramatines ir kalbos klaidas.

Džiaugiamės vaikų noru dalyvauti vertimų projekte ir laukiame rezultatų.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė

Sonata Mineikienė