Sausio 26 d. Gargždų „Minijos“ progimnazijoje vyko anglų kalbos edukacinis žaidimas „Smart and Quick“, kuriame dalyvavo 3-4 klasių mokinių komandos net iš 15 rajono mokyklų.

Edukacinio žaidimo „Smart and Quick“ tikslas: lavinti anglų kalbos ir loginio mąstymo įgūdžius, kūrybiškumą bei kelti mokymosi motyvaciją. Renginyje siekta pradinukus sutelkti dirbti komandose, tobulinti jų komunikavimo gebėjimus, pratinti įgytas pamokose žinias pritaikyti praktinėse užduotyse.

Pasirinkta renginio forma „Užduotys postuose“ buvo itin dinamiška, nes komandos aplankė 15 postų su skirtingomis užduotimis. Komandoms reikėjo pasižymėti sumanumu ir vikrumu, nes atvykus į kiekvieną postą laiko limitas buvo tik 3 minutės.

Džiaugiamės mūsų mokyklos pradinukų komanda „Sunny Days“, kuri užėmė antrąją vietą, komandą sudarė ketvirtokai: Ąžuolas Kaunietis, Lauras Petrusevičius, Judita Tarasevičiūtė, Eglė Balčiūnaitė ir Laurynas Vilimas.

Anglų kalbos mokytojos

A. Jeriomenkienė ir R. Juodeikienė