Sausio 25 dieną į „Kranto“ pagrindinę mokyklą susirinko moksleiviai iš Pašlūžmio, Veiviržėnų, Judrėnų, „Minijos“, „Vaivorykštės“, Ketvergių, „Kranto“ mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo: šeštokės Marija Mikalauskytė ir Rusnė Budginaitė, septintokė Ieva Rankelytė, aštuntokas Dominykas Andrulis (mokomas namuose).

Mokiniai pademonstravo puikius rusų kalbos dailiojo rašymo įgūdžius. Dalyvių buvo daug, net 27, todėl geriausius išrinkti buvo labai sunku.

Šeštokų tarpe geriausia buvo „Kranto“ mokinė Rusnė Budginaitė. Džiaugiamės dalyvių gausa ir puikiais jų rašto darbais.

Renginio organizatorė rusų kalbos mokytoja

Janina Žemgulienė