2017 m. gruodžio 22 dieną mokiniai, lankantys neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimus dainos studijoje „Bangelės“, patyrė daug įspūdžių ir teigiamų emocijų. To priežastis – edukacinis užsiėmimas „Kaip tapti dainininku?“, kurį vedė Lietuvoje jau gerai žinoma dainininkė ir dainų autorė Monika Linkytė.

Tokią staigmeną mokiniams paruošė jų mokytoja Rasa, kuri jau ne vieną kartą buvo girdėjusi vaikų prašymą apie galimybę susitikti su žvaigžde. Dainorėliai Moniką Linkytę pasitiko išmoktomis dainomis. Dainininkė papasakojo apie pirmųjų savo kūrinių atsiradimą, diskutavo su vaikais, kodėl svarbu jaunam žmogui išsikelti tikslus. Monika atsakinėjo į įvairiausio pobūdžio mokinių pateiktus klausimus, dalino autografus, fotografavosi su jaunaisiais gerbėjais.

Smagu, kad ji pažadėjo kitais metais vėl atvykti į „Kranto“ mokyklą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Inga Rankelienė