Tarptautinė mokyklų bibliotekų asociacija (IASL) ir jos koordinatorė iš Airijos Breege O‘Brien 2017 metų rudenį vėl pakvietė sudalyvauti knygų skirtukų mainų projekte, kurio tema – bendruomenių ir kultūrų susijungimas. Projekto tikslas – pasikeisti įvairiomis technikomis kurtais knygų skirtukais.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 6a ir 6b klasės mokiniai dailės pamokų metu kartu su mokytoja Inga Rankeliene kūrė skirtukus Portugalijos ir Kroatijos bendraamžiams. Tačiau dalyviai turi galimybę ne tik keistis savo sukurtais knygų skirtukais, bet ir susipažinti su partnerinių šalių mokiniais, jų mokyklomis, miestais bei šalių kultūra. Mūsų mokyklos mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Sonata Mineikiene rinko informaciją apie savo klases, mokyklą, Gargždus ir Lietuvą.

Prieš Kalėdas mokiniai dalyvavo netradicinėse integruotose pamokose, kurių metu neakivaizdžiai susipažino su partnerinėmis mokyklomis bei pasidžiaugė gautais originaliais knygų skirtukais.

Tikimės ir tolimesnio bendradarbiavimo.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Sonata Mineikienė