Gruodžio 20 dieną „Kranto“ pagrindinė mokykla buvo pilna nykštukų. Aktų salėje vyko kalėdinių dainų koncertas. Renginio vedėjai Jorintė ir Justas pasveikino susirinkusius. Visi antrų, trečių ir ketvirtų klasių mokiniai dainavo angliškas kalėdines daineles. Kalėdinius žibintus uždegė 2d klasės nykštukai. Labai gražiai šoko Senis Besmegenis, Ana, dainavo trečiokų ansamblis: Tija, Dovas, Eva, Izabelė, Kamilė, Vytė. Briedžius vaidino ketvirtokės: Everesta, Agnė, Nerija. Su mergaitėmis pasirodė Senis Šaltis Edvinas. Koncerto klausėsi mokyklos bendruomenė ir tėveliai.

Anglų kalbos mokytojos

A. Jeriomenkienė ir R. Juodeikienė