„Kranto“ pradinukai, lankantys „Kompiuterinę piešimo studiją“, ruošė darbus Klaipėdos rajono mokinių kompiuterinių piešinių konkursui „Sveikas, medi!“. Konkursą organizavo Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo skyrius, Klaipėdos r. Pašlūžmio mokyklą-daugiafunkcis centras, mokyklos informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė.

Šiemet konkurse dalyvavo 13 mokyklų, pateikti 83 piešiniai. Visos trys prizinės vietos atiteko mūsų mokyklos mokinukams: Jonui Simanauskui (I vieta), Emilijai Pakamorytei (II vieta), Faustai Čiapaitei (III vieta). Konkursui padėjo ruoštis mokytoja Rasa Jeriomenkienė.

Piešiniuose vaizduojamas vaikų santykis su gamta. Susirūpinimas jaučiamas Faustos darbelyje „Skauda medžiui, skauda ir man“. Emilija mato, kad ir senas medis, kuris jau nebegali pasipuošti žaliuojančiu vainiku, yra aplinkiniams reikalingas. Ji sako, kad „Prie senelio ras prieglobstį visi“ – tai juk gali būti būstas ir voriukui, ir pelytei. Jonas kviečia prisiglausti prie medžio širdies. Vaikų širdelės sklidinos supratimo, gerumo, užuojautos. Pradinukai supranta, kaip svarbu rūpintis mus supančia aplinka.

Piešdami vaikai atskleidė ne tik kūrybinius gebėjimus, bet ir demonstravo, tobulino darbo su kompiuteriais įgūdžius.

Mokytoja metodininkė

Rasa Jeriomenkienė