Šiais mokslo metais ypatingas dėmesys skiriamas mokinių pažintinėms kompetencijoms tobulinti bei gilinti žinias ugdant kūrybines galimybes. Mokytojai organizuoja veiklas ne tik mokykloje, bet ir kitose edukacinėse aplinkose.

Gruodžio 4 d. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 6a klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Sonata Mineikiene ir technologijų mokytoja Daiva Kontrimiene dalyvavo netradicinėje integruotoje pamokoje Roshen konditerijos įmonėje Klaipėdoje. Pirmiausia, išklausę trumpo pasakojimo apie Roshen korporacijos susikūrimą, mokiniai žiūrėjo kino siužetą apie įmonę. Toliau savo akimis galėjo pamatyti karamelės gamybos procesą. Po to stebėjo profesionalaus konditerio darbą ir savarankiškai pasigamino savo rankų darbo ledinuką „Eglutė“. Mokiniai taip pat galėjo užduoti klausimus, susijusius su darbu konditerijos įmonėje. Be to, jų dar laukė ir saldžios dovanėlės.

Mokiniai džiaugėsi galimybe dalyvauti netradicinėje pamokoje.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Sonata Mineikienė