Ketvirtus metus Skuodo Bartuvos progimnazijoje vykdoma vaikų socializacijos programa „Amatas – gyvenimo pamatas“. Baigiamoji šių metų programos dalis – lapkričio 30 dieną įvykusi konferencija-šventė „Tradicija ir dabartis“. Joje dalyvauti panoro daugiau kaip 200 mokinių iš Klaipėdos apskrities.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokiniai pristatė puikius, turiningus darbus: „Mokykis darbštumo iš bitės“ – 2a klasės mokiniai Titas Bružinskis, Agota Šiaulytytė, Adomas Šiaulytis, Gabija Šataitė, Kristijonas Ežerskis (pasiruošti mokiniams padėjo mokytoja ekspertė Danutė Elena Raudienė); „Duona ne per vėjus ateina“ – 2c klasės mokiniai Greta Ruibytė, Vilius Bekeris, Austėja Rumšaitė, Eglė Lankutytė, Lukas Mažeikis, Fausta Frolova, Anelė Kasperavičiūtė (pasiruošti mokiniams padėjo mokytojos metodininkės Rasa Linkienė ir Ilona Stonienė).

Išklausę kitų pranešimų grįžome praturtėję pažinimo džiaugsmu, apdovanoti nominacijomis, padėkos raštais.

Muzikos mokytoja Rasa Linkienė

Foto albumas >>