Gruodžio 5 dieną Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje vyko Advento šventė „Atsiverkime prasmingam laukimui“, kurią organizavo muzikos mokytoja Rasa Linkienė, tikybos mokytoja Vyda Urnikienė. 4 c klasės mokiniai, dainos studijos „Bangelės“ dainorėliai, padedami šių mokytojų, paruošė meninę inscenizaciją, kurios metu priminė, kad Adventas – laikas, kai žiemos nykumas žada viltį – sugrįžtančią saulę, laikas, kada ramybėje ir gerume krikščioniškas pasaulis laukia užgimstančio kūdikėlio Jėzaus, kada supranti, jog žmogus egzistencijai reikalingas ir dvasinis augimas.

Sveikinimo žodį, renginio dalyviams, tarė Gargždų miesto garbės pilietis, parapijos klebonas kunigas kanauninkas Jonas Paulauskas, bendroje maldoje sutelkęs ir mažus, ir didelius linkėjo, laukiant Šv. Kalėdų savyje auginti gerumą, švelnumą, atidumą vienas kitam. Mokyklos pavaduotoja ugdymui Violeta Petrošienė sveikindama bendruomenę, priminė, kad Adventas kviečia mus tarpusavio supratimui, užuojautai, pagalbai ir susitelkimui.

Pasibaigus renginiui, dalyviai skirstėsi lydimi gražaus pasibuvimo džiaugsmo, gavę gerų emocijų.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos

muzikos mokytoja metodininkė Rasa Linkienė