Lapkričio 10 d. 5a klasė aplankė Kalvystės muziejų. Ten vyko netradicinė integruota lietuvių kalbos ir technologijų pamoka „Iš kur mes atsiradome“. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su baltų papuošalais, jų gamybos būdais, paliesti brangiausius akmenis. Visus sužavėjo brangakmenių karalius – deimantas, akį traukė ir rubinas, ir safyras, ir smaragdas.

Mokiniai ne tik klausėsi puikaus pasakojimo, bet ir dalyvavo viktorinoje. Nugalėtoju tapo Domas Dragūnas. Jis buvo apdovanotas smuiko raktu. Domas – muzikantas, tad prizas jį ypač pradžiugino. Vėliau mokiniai išsirinko žalvarinius žiedus su baltiška atributika ir patys nusišlifavo. Tai muziejaus dovana. Po pamokos laukė Batutų parkas.

Trumpoje kelionėje penktokai ir daug sužinojo, ir puikiai pailsėjo.

Mokytoja I. Žukauskienė ir D. Kontrimienė